GRATIS VERZENDING IN ca. 2 weken
Prijs
1.257,- €
1.532 €
-18%
3% korting bij vooruitbetaling
Uw vooruitbetalingsprijs: 1.219,- €
38,- €
VANTI LED STRIPE van Molto Luce is een LED-strips en profielen met het fabrikantsnummer 444-00002. Het artikel behoort tot de serie VANTi.
- Afmetingen: Lengte 13000 mm, breedte 16 mm, hoogte 15 mm
- Kleur: wit
- Lichtbron: 10W/LFM W (Lichtbron inbegrepen)
- Dimbaarheid: willekeurige externe dimmer
- Serie: VANTi
| Lichtbron | LED |
| Systeemvermogen | 10W/LFM W |
| Lichtstroom | 810lm/m lm |
| Lichtkleur | 3000K |
| CRI | >90 |
| UGR | <25 |
| Dimbaarheid | zie voorschakelapparaat |
| Lichtuittreding | direct |
| Stralingshoek | 113° |
| Spanning | 24 VDC |
| Lengte | 13000 mm |
| Breedte | 16 mm |
| Hoogte | 15 mm |
| Beschermingsgraad | IP67 |
| Beschermingsklasse | Beschermingsklasse III |
| Materiaal | Siliconen |
| Kleur armatuur | wit |

