GRATIS VERZENDING IN ca. 2 weken
Prijs
1.257,- €
1.532 €
-18%
3% korting bij vooruitbetaling
Uw vooruitbetalingsprijs: 1.219,- €
38,- €
LATO STRIPE van Molto Luce is een LED-strips en profielen met het fabrikantsnummer 444-00012. Het artikel behoort tot de serie LATO.
- Afmetingen: Lengte 13000 mm, breedte 12 mm, hoogte 20 mm
- Kleur: wit
- Lichtbron: 10W/LFM W (Lichtbron inbegrepen)
- Dimbaarheid: willekeurige externe dimmer
- Serie: LATO
| Lichtbron | LED |
| Systeemvermogen | 10W/LFM W |
| Lichtstroom | 580lm/m lm |
| Lichtkleur | 3000K |
| CRI | >90 |
| UGR | <25 |
| Dimbaarheid | zie voorschakelapparaat |
| Lichtuittreding | direct |
| Stralingshoek | 114° |
| Spanning | 24 VDC |
| Lengte | 13000 mm |
| Breedte | 12 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Beschermingsgraad | IP67 |
| Beschermingsklasse | Beschermingsklasse III |
| Materiaal | siliconen |
| Kleur armatuur | wit |

