VERZENDING IN ca. 2 weken
Prijs
110,- €
134 €
-18%
3% korting bij vooruitbetaling
Uw vooruitbetalingsprijs: 107,- €
3,- €
BASIC LED STRIP IP20 van Molto Luce is een LED-strips en profielen met het fabrikantsnummer 444-00120. Het artikel behoort tot de serie LED_STRiPE_BASiC.
- Afmetingen: Lengte 5000 mm, breedte 12 mm, hoogte 2,5 mm
- Lichtbron: SMD LED 18,1W PRO METER (Lichtbron inbegrepen)
- Serie: LED_STRiPE_BASiC
| Lichtbron | SMD LED 18,1W PRO METER |
| Lichtstroom | 505/1395/325/2140 lm |
| Lichtkleur | rgbw |
| CRI | >90 |
| Voorschakelapparaat | zonder voorschakelapparaat |
| Dimbaarheid | zie voorschakelapparaat |
| Spanning | 24 VDC |
| Lengte | 5000 mm |
| Breedte | 12 mm |
| Hoogte | 2,5 mm |
| Beschermingsgraad | IP20 |
| Beschermingsklasse | Beschermingsklasse III |
| Kleur armatuur | wit |
| Levensduur | L80 B10 50 000 h |

