GRATIS VERZENDING IN ca. 2 weken
Prijs
255,- €
299 €
-15%
3% korting bij vooruitbetaling
Uw vooruitbetalingsprijs: 247,- €
8,- €
BASIC LED STRIPE IP67 van Molto Luce is een LED-strips en profielen met het fabrikantsnummer 444-00123. Het artikel behoort tot de serie LED_STRiPE_BASiC.
- Afmetingen: Lengte 5000 mm, breedte 14 mm, hoogte 6 mm
- Lichtbron: SMD LED 4,8W PRO METER (Lichtbron inbegrepen)
- Dimbaarheid: willekeurige externe dimmer
- Serie: LED_STRiPE_BASiC
| Lichtbron | SMD LED 4,8W PRO METER |
| Lichtstroom | 2090 lm |
| Lichtkleur | 3000K |
| CRI | >90 |
| Voorschakelapparaat | zonder voorschakelapparaat |
| Dimbaarheid | zie voorschakelapparaat |
| Spanning | 48 VDC |
| Lengte | 5000 mm |
| Breedte | 14 mm |
| Hoogte | 6 mm |
| Beschermingsgraad | IP67 |
| Beschermingsklasse | Beschermingsklasse III |
| Kleur armatuur | wit |
| Levensduur | L80 B10 60 000 h |

