GRATIS VERZENDING IN ca. 2 weken
Prijs
198,- €
232 €
-15%
3% korting bij vooruitbetaling
Uw vooruitbetalingsprijs: 192,- €
6,- €
COLLINA STRIPE van Molto Luce is een LED-strips en profielen met het fabrikantsnummer 444-00031. Het artikel behoort tot de serie COLLiNA.
- Afmetingen: Lengte 5000 mm, breedte 10 mm, hoogte 4 mm
- Kleur: wit
- Lichtbron: 10W/LFM W (Lichtbron inbegrepen)
- Dimbaarheid: willekeurige externe dimmer
- Serie: COLLiNA
| Lichtbron | LED |
| Systeemvermogen | 10W/LFM W |
| Lichtstroom | 790lm/m lm |
| Lichtkleur | 3000K |
| CRI | >90 |
| Dimbaarheid | zie voorschakelapparaat |
| Lichtuittreding | direct |
| Stralingshoek | 130° |
| Spanning | 24 VDC |
| Lengte | 5000 mm |
| Breedte | 10 mm |
| Hoogte | 4 mm |
| Beschermingsgraad | IP65 |
| Beschermingsklasse | Beschermingsklasse III |
| Materiaal | siliconen |
| Kleur armatuur | wit |
| Levensduur | L80 B10 50 000 h |

