VERZENDING IN ca. 2 weken
Prijs
122,- €
142 €
-14%
3% korting bij vooruitbetaling
Uw vooruitbetalingsprijs: 118,- €
4,- €
LATO STRIPE van Molto Luce is een LED-strips en profielen met het fabrikantsnummer 444-00044konf. Het artikel behoort tot de serie LATO.
- Afmetingen: 1000 mm x 12 mm x 20 mm
- Kleur: wit
- Lichtbron: 10W/LFM W (Lichtbron inbegrepen)
- Dimbaarheid: willekeurige externe dimmer
- Serie: LATO
| Lichtbron | LED |
| Systeemvermogen | 10W/LFM W |
| Lichtkleur | RGB |
| UGR | <25 |
| Dimbaarheid | zie voorschakelapparaat |
| Lichtuittreding | direct |
| Stralingshoek | 114° |
| Spanning | 24 VDC |
| Lengte | 1000 mm |
| Breedte | 12 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Beschermingsgraad | IP67 |
| Beschermingsklasse | Beschermingsklasse III |
| Materiaal | siliconen |
| Kleur armatuur | wit |
| Levensduur | L80 B10 50 000 h |
| Omgevingstemperatuur | -20° bi
|

