GRATIS VERZENDING IN ca. 2 weken
Prijs
225,- €
274 €
-18%
3% korting bij vooruitbetaling
Uw vooruitbetalingsprijs: 218,- €
7,- €
BASIC LED STRIP IP20 van Molto Luce is een LED-strips en profielen met het fabrikantsnummer 444-00116. Het artikel behoort tot de serie LED_STRiPE_BASiC.
- Afmetingen: Lengte 5000 mm, breedte 12 mm, hoogte 1,4 mm
- Lichtbron: SMD LED 14,4W PRO METER (Lichtbron inbegrepen)
- Dimbaarheid: willekeurige externe dimmer
- Serie: LED_STRiPE_BASiC
| Lichtbron | SMD LED 14,4W PRO METER |
| Lichtstroom | 6650 lm |
| Lichtkleur | 3000-2200K |
| CRI | >90 |
| Voorschakelapparaat | zonder voorschakelapparaat |
| Dimbaarheid | zie voorschakelapparaat |
| Spanning | 24 VDC |
| Lengte | 5000 mm |
| Breedte | 12 mm |
| Hoogte | 1,4 mm |
| Beschermingsgraad | IP20 |
| Beschermingsklasse | Beschermingsklasse III |
| Kleur armatuur | wit |
| Levensduur | L80 B10 60 000 h |

