GRATIS VERZENDING IN ca. 2 weken
Prijs
243,- €
296 €
-18%
3% korting bij vooruitbetaling
Uw vooruitbetalingsprijs: 236,- €
7,- €
PREMIUM LED STRIP IP 65 van Molto Luce is een LED-strips en profielen met het fabrikantsnummer 444-00100. Het artikel behoort tot de serie PREMiUM.
- Afmetingen: 5000 mm x 5 mm x 1,4 mm
- Kleur: wit
- Lichtbron: SMD LED 5W PRO METER (Lichtbron inbegrepen)
- Serie: PREMiUM
| Lichtbron | SMD LED 5W PRO METER |
| Lichtstroom | 2200 lm |
| Lichtkleur | 2500K |
| CRI | >90 |
| Voorschakelapparaat | zonder voorschakelapparaat |
| Dimbaarheid | zie voorschakelapparaat |
| Spanning | 24 VDC |
| Lengte | 5000 mm |
| Breedte | 5 mm |
| Hoogte | 1,4 mm |
| Beschermingsgraad | IP65 |
| Beschermingsklasse | Beschermingsklasse III |
| Kleur armatuur | wit |
| Levensduur | L80 B10 60 000 h |

