🎁 Nu exclusief voor CASA ÉLITE: Mai way – mijn stijl, mijn deal: 6% vanaf 333 € met de kortingscode
MAIWAY26 in winkelwagen! Slechts voor korte tijd!
VERZENDING IN ca. 2-4 weken
Prijs
6,- €
7 €
-13%
3% korting bij vooruitbetaling
Uw vooruitbetalingsprijs: 6,- €
0,- €
Teea Natural zeegras hartvormige hanger S van PTMD is een Paasdecoratie met het fabrikantsnummer 726276. Het artikel behoort tot de serie Teea.
- Afmetingen: 20.0 x 1.0 x 20.0 cm
- Kleur: Natural
- Serie: Teea
Serie: Teea
Beschikbaarheid: 15 direct beschikbaar
| Code | 726276 |
|---|---|
| Grootte | 20.0 x 1.0 x 20.0 cm |
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Productgroep | Paas-hangdecoratie |
| EAN | 8721116051404 |
| Gemonteerd artikelgewicht (PCS) | 0.05 |
| Kleuren | Naturel |
| Afmetingen gemonteerd artikel | 20.0 x 1.0 x 20.0 cm |
| Materiaal | zeegras |
| Productiemethode | Handgemaakt |
| Productgroepen | 30103 |
| SKU | 726276 |
| Aantal artikelen per omdoos | 60 |
| Gewicht omdoos (kg) | 4.63 |
| Gewicht binnendoos (kg) | 0 |
| Aantal artikelen per binnendoos | 6 |
| EAN | 8721116051404 |
| Gemonteerd artikelgewicht (PCS) | 0.05 |
| Kleuren | Naturel |
| Afmetingen gemonteerd artikel | 20.0 x 1.0 x 20.0 cm |
| Materiaal | zeegras |
| Productiemethode | Handgemaakt |
| Productgroepen | 30103 |
| SKU | 726276 |
| Aantal artikelen per omdoos | 60 |
| Gewicht omdoos (kg) | 4.63 |
| Gewicht binnendoos (kg) | 0 |
| Aantal artikelen per binnendoos | 6 |

